قوانین و مقررات

  • معارفه
2.1. ما ساپارات هستیم و در قالب وبسایت www.saparat.ir فعالیت می کنیم.
.
  • تعاریف
2.2. توافق نام شامل کلیه قوانین و مقررات، حریم خصوصی، هرگونه فرم سفارش و اطلاعات پرداخت است که در اختیارتان قرار می گیرد.
2.3. "شما" اشاره به کسی می کند که به این سایت دسترسی داشته و از طریق آن هرگونه کالا را سفارش می دهد.
2.4. "ما" و "ساپارات" به فروشگاه اینترنتی ساپارات اشاره می کند.
2.5. "کالا" اشاره به هرگونه کالایی دارد که از طریق ساپارات به صورت اینترنتی قابل خریداری است.
2.6. وبسایت اشاره به وبسایت ما www.saparat.ir دارد که کالاهای خود را در آن ارائه می دهیم.
.
.
  • سفارش
3.1. هرگونه قراردادی برای خرید و ارسال کالا بین ما و شما است. شما متعهد می شوید اطلاعات خود را با دقت وارد کرده و تضمین می کنید که این اطلاعات در هنگام سفارش دقیق و کامل است. همچنین شما متعد می شوید که اطلاعات بانکی را که فراهم می نمایید مربوط به حساب بانکی خودتان است و برای خرید موجودیتان کافی است.
3.2. کالا که از طریق وب سایت ساپارات خریداری می نمایید، تنها به منظور استفاده خودتان استو شما تضمین می کنید کالای خریداری شده به هیچ وجه برای فروش مجدد نیست و شما در مقام مصرف کننده اید و نه نماینده شخص سوم.
3.3. پیش از سفارش لطفا توجه فرمایید که برخی از کالاهای ما تنها برای رده سنی خاصی مناسب اند. از این جهت شما پیش از سفارش می بایست بررسی کنید که کالایی که سفارش می دهید برای دریافت کننده مناسب است یا خیر.
3.4. هنگام سفارش از ساپارات لازم است که شماره موبایل، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید. لطفا از امنیت اطلاعاتتان اطمینان حاصل کرده و این اطلاعات را در اختیار شخص سومی قرار ندهید.
3.5. ساپارات متعهد است و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در حوزه اختیاراتش از اطلاعات شخصی و بانکی شما محافظت کند. اما اگر شخص سومی هرگونه سوء استفاده ای از اطلاعات شما کرده و سبب هرگونه زیانی به شما شود، ساپارات مسئولیتی در این مورد تقبل نمی کند.
3.6. پس از پرداخت و ثبت سفارش، سفارش شما توسط ما بررسی شده و توجه داشته باشید که ثبت سفارش توسط شما در وبسایت به معنی تایید سفارش شما نیست. پس از ثبت توسط شما، ما امکان انجام سفارش شما را بررسی می کنیم. پس از ثبت سفارش، شما می توانید مجددا سفارش خود را بررسی کرده و در صورت وجود هر گونه مشکلی فوراً با ما در میان بگذارید.
3.7. امکان بازپسگیری کالا اعم از انصراف خرید و مشکل در محصول 7 روز پس از تحویل کالا مطابق قوانین ذکر شده در بخش بازپسگیری کالا امکان پذیر می باشد.
.
  • قیمت ها و پرداخت
4.1. تمامی هزینه ها ارسال در وبسایت بر اساس نرخ های پست و الوپیک است، در صورتی که این قیمت ها چه قبل و چه پس از ثبت سفارش توسط شما بروز نباشند یا تغییر کنند، ساپارات این اجاره را دارد مبلغ اضافه از شما را مطالبه نماید. شما  همیشه این اختیار را دارید که سفارش خود را لغو نمایید.
4.2. قیمت نهایی فاکتور کالا خریداری شده بر روی وبسایت در زمان ثبت سفارش نشان داده می شود. کل مبلغ فاکتور می بایست توسط شما به صورت آنلاین پرداخت شود.
4.3. در پرداخت آنلاین، شما می بایست مبلغ کامل را قبل از از دریافت سفارش پرداخت نمایید. برای اطمینان از امنیت پرداخت آنلاین و جلوگیری از هر گونه سوء استفاده، اطلاعات بانکی شما قبل از ارسال از طریق اینترنت به درگاه بانک، رمزگذاری می شود. بانک از شما سوالات امنیتی می پرسد تا از اینکه خود شما در حال استفاده اید، اطمینان حاصل کند.
4.4. تمامی قیمت اقلام موجود در وبسایت توسط تولیدکننده اعلام شده است. هر گونه تغییر قیمت در اقلام سفارش به عهده تولیدکننده می باشد.

.

  • ارسال
5.1. زمان ارسال سفارشات در ارسال پستی یک تا دو روز کاری برای تهران و دو تا پنج روز کاری در شهرستان ها (بسته به آدرس تحویل) و در ارسال با پیک یک روز کاری می باشد. با این وجود امکان تاخیر در سفارش وجود دارد و در صورت تاخیر هیچ گونه مسئولیتی متوجه ساپارات نیست.
5.2. در صورت تاخیر در تحویل سفارش، هزینه پست یا پیک توسط ساپارات برگشت داده نمی شود.
5.3. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا تمامی سفارشات در زمان مقرر به دست شما برسد، در صورت تاخیر در تحویل سفارش با ما تماس گرفته پیگیری سفارش خود را به ما بسپارید.
5.4. اگر به هر دلیلی(آدرس اشتباه، نیاز به هماهنگی با نگهبانی، حضور نداشتن در آدرس تحویل و ...) شما سفارش خود را تحویل نگیرید، تمامی مسئولیت های حاصل (هزینه برگشت کالا، هزینه ارسال دوباره و ...) بر عهده شما می باشد.
5.5. خواهشمندیم توجه کنید که برخی از آدرس ها جهت ارسال سفارش برای ساپارات مقدور نیست. در چنین شرایطی، ما برای هماهنگی لغو سفارش یا آدرس جایگزین با شما تماس خواهیم گرفت.
.
  • لغو سفارش

6.1. اگر تصمیم به لغو سفارش گرفته اید لطفاً فوراً با شماره 09384768927 تماس بگیرید. اگر ساپارات لغو سفارش را قبول کند، هیچ گونه هزینه ای متوجه شما نمی شود و مبلغ سفارش به حسابتان باز خواهد گشت و در صورت لغو سفارش پس از ارسال کالا تنها هزینه ارسال از شما اخذ خواهد شد.

6.2. اگر سفارش به موقع لغو شود، مبلغ سفارش حداکثر پس از 72 ساعت کاری به حساب شما باز خواهد گشت.

6.3. اگر سفارش شما به دلیل موجود نبودن کالای مورد نظر یا نبود امکان ارسال لغو شود، مبلغ سفارش به صورت کامل به حساب شما بازخواهد گشت.

  • اطلاعات

7.1. اطلاعاتی که شما برای ارسال سفارش ثبت می کنید، می بایست دقیق و کامل باشد.

7.2. شما به ما اجازه می دهید که اطلاعات شخصی (شماره تلفن، آدرس و ایمیل) شما را گرفته و برای ارسال کالا و سرویس از آن استفاده کنیم. اطلاعات شما برای ارئه کالا به پست و یا الوپیک منتقل خواهد شد. در بعضی شرایط این امکان وجود دارد که اطلاعات شما در اختیار شخص سومی نیز قرار گیرد، در شرایطی که ما باور داشته باشیم کالا یا سرویسی که شخص سوم ارائه می دهد برای شما جذاب و جالب خواهد بود.

.

  • لینک سایت های دیگر

ممکن است لینک وبسایت های دیگری در سایت ما وجود داشته باشد.

ما نماینده این وبسایت ها نیستیم و هیج گونه مسئولیتی در قبال کیفیت سرویس و کالای ارائه شده توسط این سایت ها نداشته و نخواهیم داشت.

.

  • مسئولیت محدود

9.1. ما تمامی تلاش خود را می کنیم که اطلاعات روی وبسایت درست و بدون اشتباه باشند. بابت هر هر گونه نقص و اشتباه موجود در سایت از شما عذرخواهی می کنیم. ما نمی توانیم تضمین کنیم که هیچ گونه اشتباه و ایراد در سایت وجود ندارد اگرچه تلاش ما بر این است که خطاها را به سرعت برطرف نماییم.

9.2. ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر، اطلاعات فاش شده از طریق اینترنت، ویروس و هر گونه زیانی که به شما و کامپیوتر شخصی شما وارد می شود تقبل نمی کنیم.

9.3. ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان های حاصله از اتفاق هایی که از کنترل ما خارج اند (سیل، زلزله، جنگ، دستور دولتی، شورش، انقلاب) تقبل نمی کنیم.

  • مقررات کلی

10.1. تمامی قیمت ها وبسایت به تومان است.

10.2. ما این اختیار را داریم که در هر زمانی این قوانین را بدون اطلاع شما تغییر دهیم.

10.3. تمامی اطلاعات، عکس ها، ویدئوها، طراحی های گرافیکی، کدهای موجود در وبسایت متعلق به ساپارات می باشد و هرگونه استفاده ار این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

10.4. تمامی قوانین این وبسایت بر اساس قوانین ایران است و صورت مغایرت هر بند ار قوانین با قوانین کشور، ما متعهد می شویم که بند مورد نظر را حذف نماییم.

10.5. هر ایمیل به عنوان فرد حقیقی در سایت ساپارات ثبت می گردد و شما اجازه ثبت بیش از یک حساب با ایمیل متفاوت را ندارید.

10.6. امکان اینکه هر مشتری بتواند بیش از یک آدرس داشته باشد در وبسایت وجود دارد و نیازی به ایجاد چندین کاربر برای آدرس های مختلف نیست.

10.7. ایمیل وارد شده در هنگام عضویت می بایست معتبر باشد و تمامی ارتباطات اعم از ارسال فاکتور و پشتیبانی بعد از فروش به آدرس ایمیل وارد شده ارسال خواهد گردید.